logo

  • E-Posta

    info@utsmedimed.com
  • İletişim

    0531 515 1010
    0541 528 9456

Hakkımızda Hakkımızda

MediMedya;
Ankara’ da yerleşik bir firma olarak faaliyet gösterdiği sektörün ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve etkili çözümler sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli yeniliklere açık olma ilkesindedir. Bulunduğu konumu daha ileriye taşımayı, tüketiciler tarafından benimsenerek vermiş olduğu hizmetlerle tercih edilmeyi ve tavsiye edilen bir firma olmayı başararak kalıcılığını daima sürdürmeyi hedeflemektedir.

MediMedya, alanında uzman kadrosuyla;

Tercüme Hizmeti;
MediMedya, başta tıbbi cihazlar olmak üzere tercüme hizmetleri vermektedir. Tıbbi Cihazların piyasaya arzı sırasında ihtiyaç duyulan tercüme süreçlerini yürütmektedir.

Tıbbi Cihaz Danışmanlığı;
MediMedya, başta tıbbi cihazlar olmak üzere danışmanlık hizmetleri vermektedir. Tıbbi cihaz firmalarının piyasaya arz ettikleri ya da edecekleri tıbbi cihazların Ürün Takip Sistemine (ÜTS) firma kayıtları, ürün kayıtları ve sonrasında takip sürecini müşterileri için gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) geri ödeme kapsamındaki tıbbi cihazların firma ve ürün kayıtlarının takibini sağlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi (ÜTS) ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tıbbi cihaz geri ödeme kapsamı için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Soru sormak için tıklayınız.